Na czym polega lifting rzęs?

Na czym polega lifting rzęs?

brak ocen

Każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach. Nie każda może jednak cieszyć się takim naturalnym efektem. Na szczęście istnieje sposób, który to umożliwia. Jednym z nich jest zabieg zwany liftingiem rzęs. Na czym polega i kiedy warto się na niego zdecydować? O tym przeczytasz w dalszej części niniejszego wpisu.

Jak wygląda zabieg liftingu rzęs?

Lifting rzęs to półtrwała procedura, która pomaga podkręcić i podnieść Twoje naturalne rzęsy, nadając im bardziej otwarty i młodzieńczy wygląd. Polega ona na użyciu specjalnego narzędzia do stosowania roztworu podnoszącego do rzęs, a następnie podnoszenie ich na silikonową tarczę. Proces trwa zazwyczaj około 45 minut, po czym natychmiast widać rezultaty.

Kiedy warto wykonać lifting rzęs?

Unoszenie rzęs jest warte zrobienia, jeśli chcesz poprawić wygląd swoich oczu bez konieczności martwienia się o regularne powtarzanie zabiegów. Lifting rzęs w Lublinie może być również korzystny, jeśli masz krótkie lub przerzedzone rzęsy. Efekt zabiegu sprawia, że te wydają się pełniejsze, dłuższe i bardziej objętościowe. Warto również rozważyć ten zabieg, jeśli masz naturalnie proste lub układające się w dół rzęsy, ponieważ lifting może pomóc je unieść, co powiększa i optycznie otwiera oczy.

Dlaczego lifting rzęs jest lepszy od zabiegu przedłużania rzęs?

Lifting rzęs, który można wykonać m.in. Instytucie Nowoczesnej Kosmetyki Esthe w Lublinie, oferuje kilka zalet w stosunku do procedury przedłużania rzęs. Po pierwsze, nie wymaga regularnego uzupełniania kępek. Przy liftingu rzęs można cieszyć się efektami do 8 tygodni bez żadnych dodatkowych prac. Po drugie, nie wiąże się z koniecznością stosowania kleju lub innych chemicznych środków, co sprawia, że jest znacznie bezpieczniejszy dla osób z wrażliwymi oczami lub alergiami skórnymi. Przy jego wykonaniu ryzyko podrażnień jest mniejsze, a dyskomfortu niemalże zerowe. Wreszcie, lifting rzęs daje bardziej naturalny wygląd. Eliminuje efekt sztuczności i delikatnie podkreśla urodę.

Dodaj komentarz
Lista komentarzy

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii