Jak wybierać damskie perfumy?

Jak wybierać damskie perfumy?

brak ocen

Równocześnie kobiety, jak i mężczyźni posiadają swoje ukochane perfumy czy wody toaletowe, z którymi nie rozstają się przy wyjściu z domu. Wkładają je do torebki bądź saszetki, żeby mieć je zawsze pod ręką w razie potrzeby. Jakie zapachy wybierają kobiety, a jakie mężczyźni? Kobiety cenią akcenty subtelne o zapachu kwiatów bądź cytrusów. Mężczyźni gustują w mocnych zapachach jak drzewo herbaciane czy zioła.

Jak wybrać perfumy?

Pomimo tego, że damskich perfum w sklepach jest niezwykle dużo, kobiety najczęściej wiedzą, który zapach jest ich ulubionym i podkreślającym osobowość. Nie muszą spędzać wiele czasu, żeby znaleźć go na półce w drogeriach z kosmetykami. Z kolei panie wypatrujące czegoś nowego lub szukające idealnego  prezentu, będą musiały poświęcić więcej czasu na poszukiwania w sklepie. Najlepiej sprawdzić i powąchać parę typów perfum, ale nie wszystkie na raz. Po kilku próbach warto postawić na zapach ziarenek kawy, który pozwala oczyścić węch. Takie ziarenka najczęściej znajdują się w drogeriach do dyspozycji klientów, na półce obok perfum. Dobrym rozwiązaniem jest także poproszenie ekspedientki o próbki perfum, które nas interesują.

Jakie zapachy perfum wielbią kobiety?

Panie wybierające perfumy zwracają dodatkowo uwagę na opakowanie oraz kształt flakonika. Oprócz tego chcą zaakcentować swoją indywidualność, więc z konkretnym aromatem muszą czuć się dobrze. Kobiety najchętniej stawiają na mieszanki owocowo-kwiatowe. Zdecydowana, silna oraz pewna siebie kobieta kupi mocny, oraz wyrazisty zapach. Natomiast delikatna i wrażliwa użyje subtelnych i delikatnych perfum.

Perfumy dobrym pomysłem na prezent?

Każda kobieta uwielbia perfumy w postaci prezentu, a gdy dostanie je od ukochanego mężczyzny, to niespodzianka jest tym bardziej wspaniała. Kobiety cenią sobie piękny zapach, który dużo o nich mówi. Jest nie tylko dopełnieniem jej stylizacji na co dzień, ale też pokazuje, kim jest. Dlatego warto spędzić dłuższą chwilę nad wyborem odpowiednich zapachów. Jeżeli znasz dobrze daną osobę, to nie będzie większego problemu.

Dodaj komentarz
Lista komentarzy

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii